VÁPENKA VITOŠOV
           Čistá kvalita.

 
 

Pojiva pro stabilizaci zemin

Vápenná směs SM 30

Vápenná směs SM 30 je silně hydraulické směsné pojivo, které obsahuje pálené vápno, cement, hydraulické a další příměsi. Aplikace pojiva plynule navazuje na vápennou stabilizaci a umožňuje rozšířit základnu podmíněně použitelných zemin, které se po aplikaci pojiva stávají použitelnými.

 

Vápenná směs SM 50

Vápenná směs SM 50 je středně hydraulické směsné pojivo, které obsahuje pálené vápno, cement, hydraulické a další příměsi. Aplikace pojiv plynule navazuje na vápennou stabilizaci a umožňuje rozšířit základnu podmíněně použitelných zemin.

 

Vápenná směs SM 70

Vápenná směs SM 70 je slabě hydraulické směsné pojivo, které obsahuje pálené vápno, cement, hydraulické a další příměsi. Aplikace pojiv plynule navazuje na vápennou stabilizaci a umožňuje rozšířit základnu podmíněně použitelných zemin, které se po aplikaci pojiva stávají použitelnými.

 

Vápenná směs SM 31

Vápenná směs SM 31 je směsné pojivo využívající alkalicky aktivované druhotné suroviny. Je velice vhodné na zlepšování zemin, regulaci vlhkosti a úpravu zrnitosti.

 

Vápenná směs SM 51

Vápenná směs SM 51 je směsné pojivo využívající alkalicky aktivované druhotné suroviny. Je velice vhodné na zlepšování zemin, regulaci vlhkosti a úpravu zrnitosti.

 

Vápenná směs SM 71

Vápenná směs SM 71 je směsné pojivo využívající alkalicky aktivované druhotné suroviny. Je velice vhodné na zlepšování zemin, regulaci vlhkosti a úpravu zrnitosti.

 
VÁPNO
A VÁPENEC
SYSTÉM MALT,
OMÍTEK A BAREV
SALITH

Drcený vápenec 4-8 mm (vyprodáno)

17.07.2019

Drcený vápenec 0-4 mm je v omezeném množství dispozici za 90,- Kč/t bez DPH

Drcený vápenec 0,065-0,5 mm (cyklon) je k dispozici za 100,- Kč/t bez DPH

Číst více

Zemina / odval z lomu

7.05.2019

Nabídka hlušiny - hlíny odtříděné při těžbě vápence.

Číst více

Provoz vlečky

11.05.2017

Ve smyslu § 22a zákona č. 266/1994 Sb. o dráhách, v platném znění oznamujeme, že vlečka je provozována jako veřejně nepřístupná. 

 

Číst více